Zespół

Dla naszych klientów chcemy być kimś więcej niż tylko dostawcą usług prawnych z wiedzą ekspercką w obszarach naszych specjalizacji.

Tworzymy zespół, do którego klienci zwracają się jak do partnera biznesowego, z entuzjazmem, zaufaniem oraz z wyboru, a nie z przyzwyczajenia lub z braku czasu na poszukiwanie alternatyw.

Jesteśmy nastawieni na budowanie długofalowych relacji i zaufania, dzięki którym razem z klientem będziemy mogli wypracować wartościowe rozwiązania, które będą procentowały w przyszłości. Z doświadczenia wiemy, że u nas taki model sprawdza się najlepiej.

EWA KRZEMIEŃ

adwokat

Ewa specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, w prawie gospodarczym oraz w prawie karnym gospodarczym. Jest wpisana na listę profesjonalnych pełnomocników przed EUIPO, Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej w Alicante.

Na co dzień zapewnia wsparcie prawne producentom gier komputerowych, twórcom nowych technologii, przedstawicielom branż kreatywnych oraz ludziom, którzy swoje przedsięwzięcia realizują z pasją i wartościami.

Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej międzynarodowych korporacji oraz w pracy w strukturach grup kapitałowych. Stara się przenosić dobre praktyki oraz wysokie standardy prawne również do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Interesuje się psychologią w biznesie. Uwielbia zmiany i nowe wyzwania. Kiedy potrzebuje zwolnić słucha Ajahn Brahm, uprawia tai-chi i usiłuje medytować.

Ewa jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Odbyła stypendium naukowe na Uniwersytecie w Tilburgu (Holandia) oraz ukończyła Szkołę Prawa Amerykańskiego we współpracy z Catholic University of America Columbus School of Law w Waszyngtonie (USA). Absolwentka studiów podyplomowych Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu, jak również Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej – obydwa kierunki na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Egzamin adwokacki zdawała w Krakowie, obecnie jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Języki: polski, angielski, portugalski.

MARIOLA POSIEWKA - KOWALSKA

radca prawny

Mariola specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie ochrony danych osobowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez wiele lat w warszawskim oddziale amerykańskiej kancelarii prawnej oraz w środowisku biznesowym, jako wewnętrzny doradca prawny zarządu spółki.

Doskonale zna zasady działania międzynarodowych korporacji, jak i specyfikę zarządzania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w polskich podmiotach prawnych.

Mariola jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas ich trwania ukończyła także Szkołę Prawa Amerykańskiego we współpracy z Catholic University of America Columbus School of Law w Waszyngtonie.

Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Języki: polski, angielski.

JUSTYNA DZIK - WYKRĘTOWICZ

adwokat

Justyna specjalizuje się w prawie własności intelektualnej.

Zajmuje się obsługą producentów gier komputerowych i przedsiębiorców z branży kreatywnej. Wcześniej współtworzyła dział prawny grupy kapitałowej skupiającej spółki z branży edukacyjnej, wydawniczej i e-commerce (Grupa PWN). Pracowała też w jednej z wiodących polskich kancelarii, gdzie zdobyła doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek oraz reprezentacji klientów przed sądem.

W wolnym czasie podróżuje po Polsce rowerem, o czym opowiada na swoim blogu podróżniczym. Wieczorami lubi, z padem w dłoni, wcielać się w Wiedźmina.

Justyna jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Ukończyła aplikację adwokacką i jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Języki: polski, angielski.

Katarzyna kwasek

aplikant adwokacki

Specjalizacja Katarzyny to prawo własności intelektualnej w branży kreatywnej, obsługa prawna i doradztwo w biznesie, a także prawo ochrony danych osobowych.

Katarzyna ma doświadczenie jako prawnik in-house. Ukończyła kurs Kraków Intellectual Property Law Summer School pod auspicjami Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także kursy na temat managementu w branży mody.

Interesuje się historią mody, marketingiem branży mody i współczesną kinematografią – w tym produkcją filmową. Pisze bloga o prawie w popkulturze, słucha inspirujących podcastów i uwielbia czytać biografie, najczęściej projektantów i innych figur modowego świata.

Katarzyna jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Łódzkim. Podczas ich trwania ukończyła także Szkołę Prawa Niemieckiego. Obecnie jest aplikantką adwokacką Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Języki: polski, angielski, niemiecki.

michał makarewicz

aplikant adwokacki

Michał specjalizuje się w prawie cywilnym i w prawie własności intelektualnej.

Jego zainteresowania zawodowe dotyczą filmu, architektury wnętrz, nowych technologii oraz gier komputerowych. Jego specjalizacją jest obsługa prawna branży telewizyjnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanej warszawskiej kancelarii. Pracował też jako in-house w jednym z wiodących domów produkcyjnych na rynku telewizyjnym w Polsce, gdzie był odpowiedzialny za opiekę prawną nad wszystkimi etapami procesu produkcji oraz za wsparcie zarządu w realizacji strategicznych procesów biznesowych.

Zapalony gracz, pasjonat sztuk walki i pszczelarstwa oraz włóczenia się z plecakiem po rozmaitych szlakach i górach.

Michał jest absolwentem studiów prawniczych Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Obecnie jest aplikantem adwokackim Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Języki: polski, angielski.